Ubytovanie v Radenthein

Kompletná ponuka celého ubytovania v Radenthein. Nájdite si jeden z apartmánov a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Radenthein, kde nájdeme mestá Kaning, Feld am See, Döbriach, Bad Kleinkirchheim a Millstatt.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

1. Haus Peter by ISA AGENTUR 

Foto: Haus Peter by ISA AGENTUR
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
98 %

Set in Radenthein, this apartment features free WiFi and a balcony. The property boasts views of the lake is 6 km from Bad Kleinkirchheim. Free private parking is available on site. The kitchenette comes with a dishwasher and an oven.


2. Appartements Catton 

Foto: Appartements Catton
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
0 %

Located in Radenthein, only 1.5 km from Kassa, Appartements Catton offers accommodation with a kitchen. Free WiFi is featured. Some units have a terrace and/or balcony. There is a garden at this property and guests can go skiing nearby.


3. Holiday home Schrott StarStarStar

Foto: Holiday home Schrott
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Holiday home Schrott is situated in Radenthein. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. The holiday home is fitted with a TV and a living room. Bad Kleinkirchheim is 12 km from the holiday home.

Izby

3-spálňový dovolenkový dom
osôb104 - 104 EUR za noc

4. Apartment Schwarzwald StarStarStar

Foto: Apartment Schwarzwald
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Boasting accommodation with a patio, Apartment Schwarzwald is located in Radenthein. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV.


5. Gemütliche Urlaubswohnung 

Foto: Gemütliche Urlaubswohnung
Izieb: 2
Hodnotenie hostí
88 %

Set in Radenthein in the Carinthia region, Gemütliche Urlaubswohnung has a terrace and mountain views. Featuring garden views, this apartment also comes with free WiFi.


6. Holiday Home Ferienhaus Haus Kofler StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Ferienhaus Haus Kofler
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
95 %

Haus Kofler se nachází ve městě Radenthein, 9 km od lyžařského střediska Bad Kleinkirchheim, a nabízí balkon i terasu s výhledem na hory, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i vlastní soukromé bezplatné parkoviště.

Izby

Dom s 5 spálňami
12 osôb137 - 186 EUR za noc

7. Appartements Catton 

Foto: Appartements Catton
Izieb: 6
Hodnotenie hostí
87 %

Malá, rodinnou prevádzkovaná chata Catton je vzdialená len 2 km od termálnych kúpeľov Bad Kleinkirchheim a od možností na lyžovanie.

Izby

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou
osoby50 - 50 EUR za noc
Trojlôžková izba
osoby75 - 75 EUR za noc
Rodinná izba
osoby85 - 85 EUR za noc

7 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 7 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: